Udržateľnosť

    

 

THE SKINCARE THAT CARES 

Naša značka je založená na sne vytvárať vysokokvalitnú kozmetiku za cenu, ktorá je nielen férová, ale aj spravodlivá. Chceme, aby bola cenovo dostupná, pretože veríme, že starostlivosť o pleť je právom každého! Ale môže byť cena skutočne spravodlivá, ak nezohľadňuje náklady pre životné prostredie? Nie. Preto ako značka cítime zodpovednosť za obmedzenie vplyvu našich výrobkov a transparentnosť v tejto oblasti. Ako zákazníci chceme mať možnosť rozhodovať sa na základe informácií, aby sme sa cítili dobre. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, ale uvedomujeme si, že je to cesta. Nie vždy budeme mať dokonalé riešenie, ale to nám nezabráni v tom, aby sme sa o túto cestu podelili s maximálnou transparentnosťou. Ak je naším prísľubom ako značky poskytovať vám skutočné výsledky, prečo by to malo byť inak v prípade udržateľnosti? Radi sa staráme o to, čo máme radi: preto nám záleží na starostlivosti o planétu rovnako ako na starostlivosti o vašu pokožku. 

STAROSTLIVOSŤ O ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

ZISTIŤ VIAC

Pre naše obaly sme neprijali žiadne systémy spätného odberu a opätovného použitia - je to na vás! Podľa nášho prieskumu dopad vyplývajúci zo spätného odberu, dodatočnej prepravy a dezinfekcie fliaš v skutočnosti ďaleko prevyšuje dopad vhodenia fľaše do správneho recyklačného koša doma!

 

ZISTITE, AKO SPRÁVNE RECYKLOVAŤ NAŠE OBALY


DNA PRODUKTOV SKINLABO

Milujeme zvieratá a sme prísne CRUELTY FREE: nikdy netestujeme a nebudeme testovať na zvieratách!

 

Nerobíme kompromisy v tom, čomu veríme.
Všetky produkty SkinLabo sú navrhnuté s ohľadom na princíp menej je viac, majú čisté zloženie s najmenej 90% zložiek z prírodných zdrojov a sú vhodné pre vegánov. Sú testované, neobsahujú Nikel a dodržiavajú prísnu čiernu listinu zložiek, ktoré sa nikdy neobjavia v našich prípravkoch.

 

 

... a neustále prehodnocujeme naše výrobky, s cieľom zlepšiť ich vplyv na životné prostredie.

 

STAROSTLIVOSŤ O ĽUDÍ

Snívame o tom, že budeme ľuďom pomáhať. Snívame o tom, že sme cenovo dostupní. Zo zásady sa snažíme udržiavať spravodlivú a nízku cenu. Taktiež snívame o tom, že sa každý môže bez akýchkoľvek prekážok postarať o seba a chceme, aby sa každý cítil zastúpený na našich webových stránkach a sociálnych sieťach.

Chceme v tomto smere pokračovať a máme veľké plány...

Zostaňte s nami a pomôžte nám zlepšiť sa!

PODEĽTE SA S NAMI O SVOJE NÁZORY

 SMART CHARITY

PODPORUJEME LEN PROJEKTY, KTORÝM VERÍME A KTORÝCH HODNOTY ZDIEĽAME.

ZISTIŤ VIAC 

BUDEME DBAŤ NA TO, ABY SME SA S VAMI PODELILI O NAŠU CESTU!

CHCETE SA ROZHODOVAŤ VEDOMEJŠIE? KONTAKTUJTE NÁS NA SUSTAINABILITY@SKINLABO.COM/span>